11/04/2015

Newsletter nr 1


 Witamy na naszym blogu!
Jak Państwo zobaczą przeglądając poprzednie wpisy, są tu różne pomysły na nasze zajęcia inne niż wszystkie. Tu również będziemy umieszczać informacje o tym, co się dzieje i co nadchodzi w naszej szkole językowej.

Minął czas rekrutacji, grafik ustalony, większość grup zapełniona. Ruszamy do działania! Nasi Lektorzy już pracują metodą CLIL, czyli zaczynamy projekty międzyprzedmiotowe. I tak w piątej klasie szykują się pomiary prędkości wiatru. W szóstej będzie o historii i geografii, a trzecia dziś uczyła się o środowisku życia niektórych zwierząt. A to dopiero początek!

Zapraszamy do wypożyczania lektur. Można je przejrzeć i zarezerwować w dziale MEDIOTEKA, dostępnym na LangLionie lub osobiście wybrać w czasie przerwy. Przypominamy też o Fiszkotece. Aby założyć Państwu konto potrzebujemy informację mailową, żeby nie było tak, że bez Państwa zgody wykorzystujemy adres mailowy.

W Rainbow English mamy w tym roku 6 lektorów angielskiego. Do starego zespołu (Julia Budzowska, Ewelina Stus, Anna Wiśniewska i Anna Schwarz) dołączyły Anna Sukiennik oraz Natalia Brzozowska. Będzie można się z nimi spotkać przy okazji następnych konsultacji w szkole czyli 1 grudnia. Zapraszamy wtedy na drugie piętro!

Do zespołu dołączyły również p. Agnieszka Kicińska (j. niemiecki) oraz p. Aneta Unisławska (j.francuski). Działają prężnie, a że nadal są pojedyncze miejsca w ich grupach, a nasi Słuchacze wspominają na angielskim, że chętnie zaczęliby naukę drugiego języka, oto oferta jesienna. Ubrania potaniały w środku sezonu, więc i u nas obniżka aż o 20%*. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu! julia.budzowska@gmail.com


*Cena zostanie skalkulowana na podstawie faktycznej liczby zajęć, jakie pozostały do realizacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz